«Гормональну контрацепцію застосовують майже 25% пар в Україні, 30% практикують перерваний статевий акт (ПСА), 60% використовують презервативи» – таку статистику я нещодавно почула на фаховій міждисциплінарній онлайн-зустрічі.

 

Про потенційну шкоду гормонів доводилось чути чи не кожній із нас. Але, мабуть, мало хто знає про те, що в результаті постійної ізоляції від безпосереднього контакту зі спермою чоловіка організму сексуально активної жінки здоров’я теж не додається. Адже сперма має біологічну цінність для підтримання оптимального стану жіночих статевих шляхів і здоров’я загалом.

 

У спермі тільки 10% це сперматозоїди, а решта 90% – сім’яна плазма. Це біологічно активна рідина, що містить гормони, ферменти, амінокислоти, деякі вітаміни, мікроелементи та інші складові. Слизова оболонка піхви здатна швидко всмоктувати компоненти сім’яної плазми. Відтак, під час повноцінних статевих контактів, без застосування презервативів чи ПСА, зі спермою в організм жінки поступають важливі біологічно активні речовини, які при регулярному надходженні в піхву несуть таку фізіологічну дію:

 

  • підтримують життєдіяльність корисних вагінальних лактобактерій – а це профілактика бактеріального вагінозу і надокучливої «молочниці»;
  • сприяють швидкому очищенню матки від менструальної крові – а це профілактика тривалих кровомазань перед і після місячних;
  • стимулюють розрив зрілих фолікулів (овуляцію) – а це певна профілактика полікістозу яйників;
  • підсилюють антимікробний захист і процеси регенерації шийки матки – а це профілактика її мікропошкоджень, ерозій;
  • впливають як антидепресант і легкий «допінг», підвищують якість сну – аби жінка почувала себе бадьорою впродовж дня;
  • викликають гормональну реакцію, яка покращує настрій – чим позитивно впливають на душевний стан і жіночу психіку та почуття прихильності.

 

Тепер і ви про це знаєте. Уже сьогодні подивіться на свого чоловіка іншими очима, із особливою вдячністю та захопленням. Адже поруч із Вами цілодобово в його тілі відбувається невидима для ока, але така важлива робота – синтез «живильного еліксиру» для жіночого здоров’я. Щодня (!) ваш чоловік готує для вас цей унікальний подарунок.

 

Чи вдячні Ви йому за це? Чи, раптом, безпідставно не звинувачуєте свого чоловіка, що він не дарує Вам подарунків? Чи самі, бува, не відмовляєтесь їх приймати, влаштовуючи йому «виховні моменти»? А чи знаєте, як покращити якість чоловічого подарунка, який він готує для Вас? І чи не найважливіше: чи вмієте обрати найкращі дні, щоб радо прийняти подарунок свого чоловіка – без страху перед незапланованою вагітністю та з користю для здоров’я і стосунків?

 

Відповідь на останнє запитання відкриває симпто-термальний метод розпізнавання плідності (СТМ). Завдяки йому кожна жінка може легко визначати коли «подарунок від чоловіка» із високою ймовірністю може наблизити зачаття, а коли матиме просто корисну дію для жіночого тіла і душі та емоційної близькості пари.

 

Для цього треба «виділити» для навчання 3-4 місячні цикли і декілька хвилин щоденної уваги до себе. То ж запрошую на безкоштовну ознайомчу онлайн-консультацію із симпто-термального методу. Форма для запису – тут.

 

 

Література за темою:

Глуховец Б.И., Глуховец Ш.Т. Влияние противозачаточных средств на состояние женского организма. Раздел 3. Значение мужской семенной жидкости для женского организма. Шлях доступу: http://www.r-komitet.ru/zdravie/z-z-008.htm

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *