відгуки

Анна, 33 роки (Україна)

Мій чоловік дуже дякував вам за цей курс. Я бачу що навчання дало дуже позитивний результат у стосунках з чоловіком. Він так тішиться тим, що я вчуся, наша близькість набула нового сенсу, відчуттів, так як то задумано Богом.

Христина, 37 років (Україна)

У 2022 році я дізналася про симпто-термальний метод (СТМ). На просторах інтернету я знайшла сторінку п.Люби.

 

Після навчання по СТМ наша сім'я по-іншому сприймає можливість жити вільно в інтимному житті.

 

Викладення матеріалу і постійна підтримка від п.Люби надає впевненості в цьому методі – можна завжди звернутися із запитаннями, і у відповідь завжди отримуєш підтримку і увагу.

 

Після року користування симпто-термальним методом я краще пізнаю свій організм, відслідковую цикл. І найголовніше, що цей метод дозволяє природнім чином відкладати вагітність – без гріха, без стресів, без зайвих кілограмів для жінки.

 

Дуже шкода, що про цей метод мало говорять для дівчаток, для жінок! Вважаю, що про цей метод мали б починати говорити в школі. Тоді в наших сім'ях було б в рази менше непланових вагітностей.

Анна, 35 років (Україна)

Симпто-термальний метод допоміг мені глибше пізнати свій організм, дізнатися про ритм і особливості мого циклу!

 

Я можу спостерігати за своїм жіночим здоровʼям і розуміти майбутні зміни циклу! Метод дозволяє навіть передбачити день, коли почнуться менструації, та захопити із собою прокладки і уникнути неприємних сюрпризів, оскільки вранці, коли бачу, що впала температура, то можна очікувати менструацію, якщо знаю, що це приблизний кінець циклу!

 

Але найголовніший плюс методу – це життя, яке дарує усвідомлене планування сімʼї, а з ним спокій, здоровʼя і гармонію в стосунках із чоловіком!

Анна, 32 роки (Україна)

Від щирого серця рекомендую вивчення природного методу розпізнавання плідності.

 

Це доказ того, що людина створена досконалою. Трохи рутинних самоспостережень – і відкривається чудовий задум нашого Творця щодо жінки.

 

У розумінні методу немає нічого складного, якщо поряд такий наставник, як п. Люба

Зоряна, 33 роки (Україна)

Мені 33 роки, і я дуже щаслива, що пройшла навчання з симпотермального методу. Дуже хотіла навчитися цьому методу, знати переваги, яких в нього є дуже багато.

 

Мені було важливо вміти визначати дні для відкритих стосунків (неплідні), оскільки наше подружжя проти контрацепції. А цей метод дає можливість жити без неї, мати відкриті стосунки і позбутися страху вагітності, яку хочеться відкласти на певний час.

 

Цей метод дав мені розуміння мого організму, а саме чи дійсно відбувається овуляція, чи регулярний цикл. Тому я дуже рада тепер, коли я трішки знавець по симпо-термальному методу)

Лідія, 34 роки (Україна)

Хочу зазначити, що по методу вже живемо з чоловіком 1,5 року і він дійсно дієвий та надійний!

Оксана, 40 років (Україна)

Місяць тому народилась наша донечка. Дівчинка здорова, слава Богу, пологи пройшли добре, помаленьку ростемо.

Я дуже щаслива, що зустріла вас в житті. Велике дякую. Нехай ваша справа приносить в кожну родину таке чудо!

Ольга, 38 років (Німеччина)

Люба, величезне Вам спасибі, що Ви зустрілися на моєму шляху! Ви провідник ведення здорового жіночого способу життя!

Хочу висловити Вам величезну подяку за Ваше уважне, відповідальне, людське ставлення і професіоналізм у Вашій корисній і потрібній роботі.

 

Я дуже рада, що кожен день можу відслідковувати стан свого здоров'я і цикли свого організму! Це так чудово! І все це екологічно! Без таблеток, без депресій, без стрибків ваги.

Цей метод – це знахідка для кожної жінки! Він легкий і комфортний у застосуванні, він безпечний і практичний, він дарує турботу і увагу до себе!

 

Любіть себе і будьте коханими!

 

(перекладено з російської)

Олена, 37 років (м. Київ)

Рекомендую Любу Дуб як турботливого фахівця з симпто-термального методу)

 

Познайомилась з методом рік тому. Раніше вважала, що цей метод підходить тільки для тих, в кого цикл завжди день в день. Виявилось, що це не так, а метод підходить для усіх.

 

Я почала вести свою карту, коли ще годувала свого сина, потім через пів року завершила годування. В мене картина змінювалась, декілька разів, тому що спочатку цикл відновлювався після пологів, потім знову відновлювався вісля завершення годування. Але методу це не заважає і можна бачити як відновлюється організм. Також метод добре підходить для жінок, в яких відновлюється цикл після пологів, щоб не пропустити момент коли цикл відновиться і буде можлива нова вагітність.

 

Для мене метод не тільки як можливість відкласти вагітність коли не плануєш, а також і як можливість розуміти, що відбувається в організмі і відчувати себе. Люба дуже уважний і турболивий фахівець, можна завжди відправити свою карту, коли щось не зрозуміло и задати питання. Завжди питає як справи, підтримує на шляху вивчення методу, дає поради і показує, що це не так складно, як здється спочатку.

 

Мар’яна, 23 роки (м. Львів)

Мені 23, вже мама, за фахом вихователь, тож, як педагог, впевнена: найкраща інвестиція – інвестиція в освіту.

 

Познайомилася з пані Любою у фейсбуці, коли почала цікавитися природними методами розпізнавання плідності. Вперше я про це почула від подружньої пари, яка приходила до нас на передшлюбні науки. Тоді я поставилася до цього абсолютно скептично, бо для чого заморочуватися і ускладнювати собі життя, якщо можна за дві секунди випити таблетку, до прикладу, чи купити спіраль і забути про контрацепцію на роки? Так, я була твердим прихильником фармпрогресу. Але потім в сім’ї появився малюк, питання відтермінування наступної вагітності стало гостріше, можливостей для цього при грудному вигодовуванні об’єктивно менше, довелося шукати альтернативи, які, найголовніше, були би нешкідливими для здоров’я. Абсолютно випадково побачила коментар про можливість консультацій онлайн.

 

Для мене то мало вирішальне значення, бо то надзвичайно спрощує життя. Спочатку було не те, що важко, було незвично. Незвично міряти температуру, пильно слідкувати за змінами в організмі, уважно вести карту спостережень. Особливо мене, мабуть, зрозуміють, молоді мами. Бо діткам, по суті, все одно, що то мама таке нове затіяла, вони сама непостійність. Але, як виявилося, це все дуже швидко входить у звичку, стає незмінною частинкою буденності. Як і в кожній справі, головною є внутрішня мотивація: якщо дійсно захочеш – усе зможеш. Зате є великий бонус: розуміння своєї циклічності заспокоює краще будь-якої валер’янки. Тривожність і острах десь діваються, впевненість росте. Адже не треба боятися, що кожна ніч з коханою людиною може обернутися ще однією вагітністю, до якої поки не готові. Якщо я про щось і жалію, то тільки про те,що треба було навчитися СТМ ще задовго до сьогодні. Але краще пізно, ніж ніколи. Безперечно, треба надати належне консультанту. Пані Любов – неймовірна жінка, надзвичайно приємна у спілкуванні. Її консультації – то не лише передача сухої теорії. Кожного разу то і добра порада, і щира підтримка, і трішки гумору. І протягом всього навчання , звичайно, допомога у практичному вправлянні з картою спостережень. За все це невимовно вдячна.

 

Я ще навчаюся, ще роблю помилки, але завдяки підтримці ніколи не думала здаватися. І крім того, що опановую СТМ, усвідомлюю, як гармонія і легкість починають панувати всередині. І без шкоди здоров’ю.

 

Тому закликаю усіх дівчат і жінок, передусім розібратися в собі, вивчити себе, усвідомити свою природу. Це не важко, зате абсолютно безпечно. А пані Любов – найкращий консультант в цьому питанні! Дякую за навчання, за спілкування, за роботу, яку Ви робите, і зусилля, яких докладаєте!

 

Мар’яна, 32 роки (м. Львів)

Щиро рекомендую Любу Дуб як фахівця з симпто-термального методу!

 

Моє знайомство з методом розпочалося 10 років тому якраз перед одруженням. Я думала, що вивчила його, прочитавши одну книжку 😆Так і з”явився на світ наш старший син.

 

Після народження другого сина – я вирішила підійти до методу більш грунтовно📈. Коли молодшому синочку виповнилося 2 місяці (він був повністю на ГВ) – ми розпочали з Любою online навчання.
❗️Як виявилося – є дуже багато нюансів по вимірюванню температури: як, де і чим вимірювати! Люба допомогла мені навіть придбати термометр щоб я з малюком на руках не шукала його сама!
❗️ Є нюанси по спостереженню за слизом та багато інших…
❗️ Дуже зручно, що всі консультації були online (в зручний для мене час щоб чоловік міг приглянути на малюком)
❗️ Люба відписувала досить швидко і дуже-дуже детально🥰 Вона консультувала мене майже рік поки відновлювалися місячні під час ГВ.

 

Як живеться з методом?

 

Найскладнішим був період коли ще не було місячних після пологів. Зараз малюк ще на ГВ, але місячні регулярні, овуляції відбуваються стабільно, тому це значно спростило користування методом.

 

Приємним бонусом є те, що я можу відслідковувати стан свого здоров”я а не лише відкладати зачаття! Щиро рекомендую🥰🥰🥰

 

Ірина, учасниця курсу "Стосунки в парі" Академії "Життя в потоці" Олени Борисової

Дівчата, я була сьогодні у Любочки Дуб на консультації по плідності і фізіології зачаття. Це така потрібна кожній жінці інформація! У всіх випадках важливо: чи хоче вона завагітніти або навпаки поки не планує. Такий величезний в цьому важливий бонус є –  прості спостереження за циклом повертають нас до себе! Фокус уваги сам плавно переходить на саму себе. Це так цінно. І це всього лише бонус))

 

Цінність інформації величезна. І Люба така приємна і компетентна! Величезне задоволення отримала, зарядилася радісними емоціями) Любочка, дорога, дякую Тобі велике! Ти –  королева своєї справи!

 

(перекладено з російської)

Наталія, учасниця курсу "Усвідомлене материнство" Академії "Життя в потоці" Олени Борисової

Ще одна подяка – Любі Дуб! Як я зрозуміла – супер знавець жіночої фізіології!! Дуже відповідальна, чудово все пояснює і з радістю ділиться знаннями!!

Любочка, дякую тобі дуже, що познайомила моє тіло зі мною і допомогла мені розібратися з найбільш сприятливим періодом для зачаття дитинки ! Тепер я щодня спостерігаю за собою, і від цього стала більш уважною і люблю себе більше!! ... Дівчата, вибачте, що відразу багато, просто ресурси повернулись і ось тепер не зупинити.

Взагалі, рекомендую всіх консультантів Академії! Ви – всі дійсно як на підбір, яскраві та індивідуальні, і дуже позитивні!!!

 

(перекладено з російської)

Тетяна, учасниця курсу "Усвідомлене материнство" Академії "Життя в потоці" Олени Борисової

Любочка, дякую величезне. Я під таким враженням перебуваю від цих знань. Я навіть ніколи не замислювалася про такі моменти, про які ти розповідаєш! Ще раз тобі величезне спасибі!

 

Лежу, переварюю все. З одного боку, як все просто, а з іншого, який розумний і складний у нас організм!!! Якби не моє питання, я цю інформацію ніколи і не дізналася б !!! Яка ти грамотна і цікава жінка! Ти - суперфахівець !!!

 

(перекладено з російської)