Із метою підвищення якості обслуговування та безпеки зберігання даних наших користувачів, інформуємо Вас про те, які саме дані ми збираємо і яким чином їх використовуємо на нашому сайті plidnist.com.ua (далі – сайт). Ми поважаємо конфіденційну інформацію будь-якої особи, яка відвідує наш сайт, тому, на підставі вимог чинного законодавства України та регламенту Європейського Парламенту і Pади (ЄС), нами була укладена ця Політика конфіденційності (далі – Політика).

1. Загальні положення

Ця Політика не поширюється на сайти, перехід на які здійснюється за допомогою гіперпосилань, розміщених на нашому сайті.

 

Повідомляємо, що ми застосовуємо файли сookie. Із кожним Вашим відвідуванням нашого сайту ми можемо збирати інформацію стосовно пристроїв, які ви використовуєте, та мереж, до яких Ви приєднуєтесь, коли користуєтеся нашими сервісами. Це може включати таку інформацію, як: IP-адреса, інформація для входу в обліковий запис, тип браузера та версія, тип та вид плагінів браузера, операційна система та платформа, інформація про Ваші відвідування, включно маршрут переміщення за URL-адресами на, через чи з нашого сайту, сторінки, які Ви переглядали або шукали, помилки завантаження, тривалість відвідування певних сторінок тощо. Ми збираємо таку інформацію шляхом використання різних технологій, включно cookie.

 

Файли сookie – це невеликі блоки даних, що розміщуються на тимчасове зберігання на жорсткий диск Вашого комп’ютера або у мобільний пристрій для того, щоб Ви могли більш ефективно користуватися нашим сайтом. Якщо Ви надаєте згоду на опрацювання персональних даних, то це дозволяє нам використовувати файли cookie щоразу, коли Ви користуєтесь нашим сайтом.

2. Перелік персональних даних

Перелік персональних даних користувачів, які можуть бути зібрані, збережені та використані під час роботи з сайтом:

 • інформація про Ваш комп'ютер, включно IP-адреса, географічне розташування, тип і версія браузера і операційна система;
 • інформація про Ваші відвідування і використання сайту, включно тривалість відвідування, перегляди сторінок, шляхи навігації по сайту тощо;
 • інформація, яку Ви вводите при використанні послуг на нашому сайті;
 • інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви відправляєте нам електронною поштою;
 • будь-яку іншу особисту інформацію, яку ви нам надсилаєте.

3. Цілі опрацювання персональних даних

Персональні дані, надані Вами через сайт, будуть використовуватись для наступних цілей:

 • адміністрування нашого сайту і господарської діяльності;
 • персоналізація нашого сайту для Вас, дозвіл використовувати наші послуги на нашому сайті;
 • надання третім сторонам виключно статистичної інформації про наших користувачів (але ці треті сторони не зможуть ідентифікувати будь-якого окремого користувача завдяки цій інформації);
 • розгляд запитів і скарг, зроблених Вами або про Вас стосовно нашого сайту;
 • забезпечення безпеки нашого сайту і запобігання шахрайству;
 • а також інші види використання.

4. Доступ до Ваших персональних даних

Ми залишаємо за собою право розкрити Вашу особисту інформацію у вийняткових випадках тільки для реалізації цілей, викладених у цій Політиці, будь-кому з наших співробітників, посадових осіб, страховиків, професійних консультантів, агентів, постачальників, субпідрядників тощо, а також іншим юридичним особам, що здійснюють подібну господарську діяльність.

 

Персональні дані можуть бути передані третім особам у наступних випадках:

 • надання Вами однозначної згоди на таку передачу;
 • необхідності укладення чи виконання правочину між нами та третьою особою на Вашу користь;
 • необхідності для формування та здійснення правових процедур (претензії, позови, судові процеси тощо);
 • за наявності важливих підстав суспільного інтересу;
 • за обґрунтованими запитами державних органів, які мають право вимагати і одержувати такі дані та інформацію.

 

За винятком випадків, передбачених у цій Політиці, ми зобов’язуємось не надавати вашу особисту інформацію третім особам.

5. Період зберігання персональних даних

Ваша згода на опрацювання персональних даних діє протягом невизначеного строку. Строк зберігання Ваших персональних даних необмежений. Ваші персональні дані обробляються у термін, не більший, аніж це необхідно відповідно до їх законного призначення та цілей, визначених цією Політикою.

6. Безпека даних

Повідомляємо Вам, що для захисту Ваших персональних даних вжито всіх необхідних заходів від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення із застосуванням відповідних технічних і організаційних інструментів.

 

Ми використовуємо технологію шифрування даних за технологією HTTPS від Вашого браузера до сайту plidnist.com.ua

 

На жаль, необхідно визнати, що передача інформації через інтернет не завжди є повністю безпечною. Тому, як тільки ми отримаємо Вашу інформацію, ми зробимо все можливе для захисту ваших персональних даних.

7. Зміни до умов Політики

На сайті можуть змінитись умови Політики. У такому випадку необхідно періодично переглядати сайт. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Продовжуючи, використовувати сайт, Ви підтверджує згоду з новими умовами Політики у редакції, чинній на момент використання сайту.

8. Контактна інформація

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання щодо нашої Політики, Ви можете звернутись до нас за наступною електронною адресою: lyuba.dub@gmail.com