sait 2021

Вітаю! Я консультантка з жіночої фізіології Люба Дуб. Навчаю жінок різного віку як самостійно визначати дні можливого (і неможливого) зачаття – без страху небажаної вагітності та з користю для здоров’я!

 

Зі мною Ви навчитеся як швидко та надійно розрізняти власні плідні та неплідні дні і зможете назавжди відмовитися від традиційних видів контрацепції (багато з яких, на жаль, за регулярного використання не додають нам здоров’я і можуть бути шкідливими) – на користь відкритих та більш довірливих статевих стосунків. Ці знання можуть бути корисні також і парам із зниженою плідністю, що прагнуть зачаття у природній спосіб. Навчатись можуть і ті жінки, які хотіли б знати більше про свій гормональний баланс, кого непокоять різні порушення менструального циклу та інші недуги репродуктивної сфери.

 

В основі методу, якому я навчаю, – природні фізіологічні закономірності жіночого організму та прості правила самоспостереження, доступні кожній із нас. Повна його назва – симпто-термальний метод розпізнавання плідності (скорочено – СТМРП або СТМ чи СТ-метод). Це найбільш сучасний із групи природніх методів планування сім’ї (Natural family planning, NFP). Метод є науково обґрунтованим. Водночас, тут все легко і просто, спеціальних медичних знань від жінки не вимагається. Потрібні лише ваша мотивація навчатись, уважність до себе і трішки терпіння.

 

Рекомендую жінкам книгу-посібник "Вчимося розпізнавати плідність" (авторки Олеся Кука, Зореслава Городенчук, Любов Дуб; "Свічадо", 2024) – для тих, хто вже практикує симпто-термальний метод або ж планує його опанувати разом з консультанткою.

За першою освітою – я фармацевт, випускниця Львівського національного медичного університету (1996), к.фарм.н (2013), а за другою – сертифікована консультантка з симпто-термального методу Школи "Дар плідності" Інституту родини і подружнього життя Українського католицького університету (2015, 2023) та Міжнародного просвітницького центру репродуктивного здоров'я "Щастя бути разом" ім. Віри Самаріної (2020). Мій досвід консультування жінок за цією темою – понад 5 років.

 

Свого часу тему плідності я докладно вивчала для себе. Продовжую її вивчати і зараз та охоче поділюся своїми знаннями з Вами.

 

Навчання відбувається у форматі індивідуальних онлайн-консультацій (Zoom, Skype, Viber або ін.). Зазвичай, нам достатньо 3-ох зустрічей, аби вивчити всі правила, а до практики самоспостереження можна приступити вже після першого заняття! Тривалість навчання у більшості випадків – 3 місячні цикли жінки (в ідеалі – поспіль), упродовж яких ми проведемо 3 онлайн-консультації, кожна тривалістю близько 1 години. Після кожної консультації найважливіші теоретичні матеріали я надішлю Вам у письмовому вигляді, а протягом усього навчального курсу надаю оперативну методичну підтримку.

 

Отож, якщо ви шукаєте надійну природню альтернативу будь-якій контрацепції, хочете екологічно дійти згоди з власною плідністю і вам потрібні сучасні знання для збереження, зміцнення або відновлення жіночого здоров'я – запрошую навчатись!

 

В часі війни навчаю за добровільну плату. Ознайомча онлайн-консультація (до 30 хв) – безкоштовна.

Lyuba Dub_sertyfikat
Формаційна програма 2023

Юридичні застереження:

Консультантка зобов'язується зберігати в таємниці всю персональну інформацію учасниці навчального курсу. Отримані упродовж консультування карти самоспостереження учасниці можуть бути використані для збору статистичних даних щодо застосування СТМ. При цьому з карт буде видалено ім'я жінки, спостереження якої відображені в картах.

 

Із юридичної точки зору я веду виключно консультативну санітарно-просвітницьку діяльність, не здійснюю жодних оглядів чи діагностичних маніпуляцій, не призначаю лікування, не пропагую жодних способів контрацепції, а тільки веду просвітницьке інформування та консультації з питань жіночої фізіології, збереження і зміцнення здоров’я, здорового способу життя.

 

Матеріали, представлені на сайті plidnist.com.ua та на моїх офіційних сторінках Консультантки у соціальних мережах, Ви можете зберігати для некомерційного використання.