Знання, що наближають омріяне і додають свободи

Знання з фізіології зачаття можуть додати реальних можливостей стати батьками тим парам, які хочуть народити дитину, але наразі так і не реалізували свого бажання.

 

Відомо, що одна з вагомих причин непліддя – стрес. Водночас, посилене «старання» зачати, достеменно «вираховуючи» овуляцію, неминуче приводить партнерів до стану нервозного очікування – і психологічно ситуація лише погіршується. Тому краще визначати не точний день і годину овуляції, а певний період, коли ймовірність зачаття у природній спосіб найвища. Доведено, що це зовсім не точний момент овуляції, а кілька днів поспіль у часі «навколо неї», практично у кожному менструальному циклі жінки.

Розуміння того, коли настають ці «благословенні дні», додає бажаної легкості і свободи почуттям, відкриває парі кращі можливості для емоційно вільного, невимушеного контакту.

 

Овуляція не відбувається зненацька – їй передують відповідні фізіологічні зміни, які й сигналізують про настання періоду плідності. Жінка здатна відчувати, бачити і розпізнавати ці зміни шляхом самоспостереження, навіть якщо менструальні цикли у неї нерегулярні, а частина з них – без овуляцій. Цьому легко навчитися, особливо разом із консультанткою з фізіології зачаття.

 

Співпраця з консультанткою пришвидшить процес навчання, а ще – додасть упевненості, що жінка щоразу правильно інтерпретує сигнали свого тіла про початок (чи завершення) періоду плідності. Адже ціна помилки може бути надміру висока: надаремне згаяні місяці чи роки у тих, хто прагне зустрічі зі своїм малюком усім серцем!

 

Все більше жінок звертаються до методів природного визначення днів власної плідності, щоб народити дитину. Якщо це і ваше палке бажання – запрошую навчатись самостійно визначати періоди, оптимальні для зачаття. Це не складно і займе всього 3-4 цикли.

 

Як тільки відчуєте, що готовінапишіть мені. Перша ознайомча скайп-консультація (тривалістю бл. 30 хв) – безкоштовна. І ви одразу зможете приступити до практики!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *