7

Пременопауза – перехідний період перед менопаузою (клімаксом), який може тривати декілька років. Він характеризується гормональними коливаннями, тому менструальний цикл у період пременопаузи стає нерегулярним. Однак це не означає, що жінка в пременопаузі відразу перестає бути плідною (фертильною). Її репродуктивна функція може бути все ще активною і не припиняється зненацька, тому, особливо на початку пременопаузи, доцільно здійснювати (або продовжувати) спостереження за фізіологічними показниками плідності згідно із симпто-термальним методом – аж до настання менопаузи.

 

Переважно достатньо 2-3 індивідуальних онлайн-консультацій (zoom, Skype, Viber або ін.), аби жінка освоїла основні правила методу і побачила як вони працюють на прикладі власного організму. Кінцевим результатом навчання є усвідомлене (і підтверджене згідно з симпто-термальним методом) розуміння жінкою, що саме відбувається з її репродуктивною системою – щодня, у режимі реального часу. Це додає впевненості, розвіює зайві сумніви, залишає більше часу, аби жити повноцінним життям.

Цей курс для Вас, якщо:

  • Ви хочете зрозуміти, що і як міняється у нашій фізіології з віком
  • Ви втомилися боятися «сюрпризів» і не бажаєте відмовлятися від радості активного життя передчасно
  • Ви хочете знати як у домашніх умовах вести якісний моніторинг за власним здоров’ям – аби вчасно зауважити тривожні сигнали тіла, а також вміти відрізнити їх від вікової норми
  • Вас цікавлять екологічні способи збереження і примноження ресурсів жіночого організму у зрілому віці

 

План навчання онлайн-курсу "Плідність в елегантному віці"

 

Консультація №1 (1-1,5 год):

  • Уточнення потреб і можливостей застосування симпто-термального методу (СТМ РП) у віці 45+.
  • Поняття про періоди ймовірної плідності в пременопаузі (острівки плідності).
  • Поняття про типи основної моделі неплідності (ОМН) у пременопаузі.
  • Основні фізіологічні ознаки плідності жінки і правила їх спостереження у домашніх умовах.
  • Шаблон карти самоспостереження, правила заповнення.
  • Після консультації жінка може відразу розпочати ведення своєї карти самоспостереження, згідно з шаблоном (надається). Домашнє завдання.

 

У перерві між консультаціями №1 та №2 – методичний супровід у Viber або в іншому месенджері (короткі запитання-відповіді щодо ведення карти згідно з домашнім завданням).

 

Консультація №2 (1-1,5 год):

  • Обговорення результатів за картою самоспостереження. Перевірка домашнього завдання.
  • Правила розрахунку неплідних днів, відкриття і закриття можливого плідного вікна.
  • Загальна оцінка гормонального стану жінки та рекомендації.
  • Характеристики менструального циклу і показників плідності у зрілому віці – загальна та індивідуальна норма, ранні ознаки можливих відхилень, типові вікові зміни.
  • Жінка продовжує самоспостереження.

 

За потреби – методичний супровід у Viber або в іншому месенджері протягом наступних 2-3 місяців або продовження консультацій за індивідуальним планом.

 

Отож, якщо ви захотіли нарешті усвідомлено прийняти свою фізіологію такою, яка вона є, без страху хвороб і вікових змін – напишіть мені про це у повідомленні і ми узгодимо дату початку Вашого курсу. Навчатись новому ніколи не пізно, особливо, якщо це стосується здоров’я, тож не відмовте собі у задоволенні бути собою.

 

Вартість 1 онлайн-консультації у рамках курсу «Плідність в елегантному віці» – 500 грн.

В часі війни навчаю за добровільну плату. 

Вступна ознайомча консультація (до 20 хв, zoom, Skype, Viber або ін.; у робочі дні – після 18:30, у суботу – за домовленістю) – безкоштовна. Пишіть сьогодні!

 

Також рекомендую жінкам книгу-посібник "Вчимося розпізнавати плідність" (авторки Олеся Кука, Зореслава Городенчук, Любов Дуб; видавництво "Свічадо", видання третє, 2024р.) – для тих, хто вже практикує симпто-термальний метод або ж планує його опанувати разом з консультанткою.